0 800 211 009 073 001 97 47

L'Carvari х SS'17

Новини, 16.03.2017

Ніщо так не надихає як весна! На зміну крижаним та сірим тижням, нарешті прийшов час оновлення,  свіжості та сміливих експериментів. У цю пору року українські жінки можуть нарешті позмагатися з модницями Мілану, Парижу та Нью Йорку у створенні актуальних та яскравих стрітстайл образів, адже саме зараз настав час комбінувати, наприклад, мюлі  та бомбери чи ніжні босоніжки з яскравими колготками та плащем оверсайз. 2017-й вражає зухвалістю і сміливістю у поєднанні кольорів та текстур, тож знайти модний акцент та виразити його у своєму неповторному стилі під силу кожній жінці. Безумовним хедлайнером  сезону SS'17 є 80-і.

Блискучий епатаж, об’ємні  плечі, джинси у стилі MOM – ностальгія на тему найбільш дикої модної епохи  нарешті достигла свого апогею. Скоріше взувайтесь у остростильні босоніжки L’Carvari і вперед  до омріяного Voyage, Voyage! Кольорову палітру весни 2017 затьмарив яскравий помаранчевий! Він  так нагадує про сонце і літо, стиглі плоди та солодкі фреші.

Цей колір є фаворитом у колекціях модних будинків, але застосувати його на практиці виявляється не так легко, адже помаранчевий – самодостатній колір, і аби грамотно збалансувати його у модному образі, потрібно бути вкрай уважною. Найбільш виграшно помаранчевий грає у поєднанні з синім, як на полотнах Ван Гога, та самостійно, міцно приковуючи до себе увагу.

Тож, обираючи взуття помаранчевого кольору, ви робите лаконічний сонячний акцент, не ризикуючи цілісністю та гармонією кольору вашого образу. Цінуйте та підкреслюйте свою красоту, адже вона врятує Cвіт!