0 800 211 009 073 001 97 47

L'Carvari | MBKFD FW'17-18

Новини, 08.02.2017

L'Carvari | MBKFD FW'17-18

L'Carvari x VOZIANOV

Designer: VOZIANOV

Shoes: L'Carvari

  

Федір Возянов отримав нагороду «Кращий дизайнер року» за версією Mercedes-Benz Fashion Prize. Третього лютого дизайнер показав свою колекцію «ВІЙ» в галереї «АртПричал». Основний концепт полягав в іронії, яка проходила червоною ниткою крізь наймістичніший твір Гоголя.

Публіці були представлені трикотажні сукні з насмішливими написами «Маленька чорна суконька», об'ємні пальта і хустки з м'якого синтепону, які стали яскравими акцентами колекції.

Для створення цілісного авангардного образу дизайнер обрав черевики на шнурівці L'Carvari і калоші.

Федір Возянов залишився вірним улюбленій геометрії і лаконічності.

L'Carvari x SHUSHAN

Designer: SHUSHAN

Shoes: L'Carvari

Справжня краса природи та її цілісність з людиною - стали лейтмотивом колекції «Consonanse» FW '17/18 / бренду SHUSHAN.

Дизайнер використала аплікації у вигляді лілій, м'які прямі лінії, мінімалістичний крій і м'яку вовну.

Всі образи Шушан Памбухчан доповнила лаконічним, чорним та  стриманним взуттям L'Carvari. Час, коли людина дихає у єдиному ритмі з природою – то є найвеличніша гармонія - демонструє показ SHUSHAN і L'Carvari.

L'Carvari x Couture de fleur

Designer: Couture de fleur

Shoes: L'Carvari

 

  

 

05 лютого в рамках Mercedes-Benz Fashion Days Kiev пройшов показ бренду Couture de Fleur колекції «Nature in the City». Дизайнери Інна Катющенко і Олена Онуфрів використали квітковий принт, шкіру і шовк.

Неймовірно романтичні, легкі й витончені образи вони доповнили жіночними черевиками та різнокольоровими човниками L'Carvari.

Чотирнадцятий сезон Mercedes-Benz Fashion Days Kiev підійшов до кінця. Можна сміливо заявити, що мода в Україні розвивається і виходить на новий рівень. Бренд L'Carvari з нетерпінням чекає новий сезон Mercedes-Benz Fashion Days Kiev, який відкриє модний марафон в сезоні SS 2018.

VOZIANOV

SHUSHAN

Couture de fleur

MBFDK