0 800 211 009 073 001 97 47

L`Carvari x Couture de Fleur I LFW AW 17/18

Новини, 03.04.2017

L`Carvari x LVIV FASHION WEEK AW 17/18

L`Carvari x Couture de Fleur

Designer:  Couture de Fleur

Shoes: L`Carvari

 

23 – 26 березня у Львові відбувся XIX Lviv Fashion week. У програмі нового сезону відбулись численні покази модних колекцій українських, італійських, німецьких, нідерландських та білоруських дизайнерів. Крім цього, організатори розважали відвідувачів презентаціями, мистецькими перформансами, вечірками, дискусіями та лекціями на актуальні теми моди й стилю. Цього року, впродовж 4 днів, покази основного розкладу охопили шість локацій, а найбільші події відбулись у Міжнародному львівському аеропорті імені Данила Галицького.

  

Саме на останній платформі презентував свою нову колекцію «NatureintheCity» модний бренд Couture de Fleur, який обирають для себе Злата Огнєвич, Тіна Кароль, Катя Осадча, та інші відомі зірки. Спільний проект львівської художниці Олени Онуфрів та видавчині Інни Катющенко незмінно пропонує нотки жіночності, мистецтва та романтизму. А взуття L`Carvari, якнайкраще, довершило вишукані тендітні образи.

  

Зимова колекція закликає до краси та сили природи. Жінка дуже прив’язана до Землі та природи, і саме цієї підтримки не вистачає в шумному мегаполісі. В основі ексклюзивних принтів, які використані в колекції – елементи з серії картин "Тіні на траві", квітчані мотиви, графічні композиції.

  

Жінка у новій колекції Couture de Fleur та взутті L`Carvari, як і сама природа, контрастує між гармонією та пристрастю, ніжністю та енергійністю.

  

FB Instagram